Tantuni'ci Ali Usta

.:Kalite Tantuni:.

2004 yılından itibaren Kalite Tantuni'ci Ali usta olarak başlamış ve bugünlere “TANTUNİ BİZİM İŞİMİZ” diyerek, kalite ve lezzet konusunda ödün vermeden hizmet etmeye devam etmekteyiz.  Kalite Tantuni olarak farkımız, ürünlerimiz hazırlanırken malzemelerin özenli ve kaliteli seçilmesidir.

 Vizyonumuz : Olmazsa olmazımız Müşteri memnuniyetidir ve bu amaç doğrultusunda müşterilerimize "0" şikayet prensibi ile çalışmayı kendimize ilke ediniyoruz. Müşteri memnuniyet, istek ve taleplerini daima ön planda tutarak kalite ve hizmet anlayışını sürekli arttırmayı hedefliyoruz..

 

Misyonumuz : Hizmet yapımız, kalitemiz, bünyemizdeki yenilik ve ürettiğimiz ürünlerimizde ki gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek oluşumuz, daimi misyonumuzdur.

Hedefimiz : Lezzetli ve sağlıklı ürünlerle, insana ve doğaya saygılı, güvenilen ve tercih edilen bir marka olma hususunda sürekli çalışıyoruz. Değerlerimiz : Temizlik ve Hijyen, Yüksek sorumluluk duygusu ile, Kalite bilinci, İş ahlakına bağlılık ve Müşteri Memnuniyetidir.

Değerlerimiz : Temizlik ve Hijyen, Yüksek sorumluluk duygusu ile, Kalite bilinci, İş ahlakına bağlılık ve Müşteri Memnuniyetidir.

Sipariş Numaramız

0 543 384 14 14

E-mail

tantuni@kalitetantuni.com 

Adres

Kasaplar, Okul Sk. No:7, 10100 Altıeylül/Balıkesir